Loading images...

ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» - навчальний професійний заклад, який дає можливість отримати сучасну професію, оволодіти новими технологіями, опанувати новітню комп’ютерну техніку. Тут згуртувався авторитетний, професійний колектив однодумців, які дбають про підготовку висококваліфікованих спеціалістів, виховують у молодого покоління любов до обраної професії.

ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» - один з найстаріших в Україні закладів профтехосвіти, який було засновано в 1920 році для підготовки робітничих кадрів при Конотопських залізничних майстернях Московсько-Київсько-Воронезької залізниці. За свою майже столітню історію навчальний заклад підготував більше 30 тисяч учнів, серед яких багато відомих науковців, діячів культури, керівників підприємств, цехів і майстрів "золоті руки”.


Всеукраїнська акція "За чисте довкілля!"

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та благоустрою прилеглої територій відповідно до листа Департаменту захисту довкілля та енергетики від 09.09.2020 №01-20/1609 «Щодо проведення Всеукраїнської соціально-екологічної акції «За чисте довкілля». 18 вересня 2020 року силами учнів нашого училища був проведений день благоустрою прилеглої території. Під час осінньої толоки, яка в нашому училищі  вже стала традиційною, проведені роботи з благоустрою територій навколо гуртожитків,  навчальних корпусів та прилеглої території. Погода сприяла піднесеному настрою.  Учасники осінньої толоки попрацювали плідно та згуртовано.