Loading images...

Життя в гуртожитку під час карантину

       На сьогоднішній день в гуртожитках ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» проживає 1 учень. З ним була проведена роз'яснювальна бесіда про те, як зберегти здоров'я під час карантину, де брати офіційну інформацію, про необхідність виконання рекомендацій МОЗ. Медичною сестрою проводиться щоденний огляд стану здоров'я учня, що мешкає у гуртожитку.

 

Бережить себе!

 

ДрукE-mail

Гуртожиток

     Гуртожиток навального закладу - це типова п’ятиповерхова будівля з секційним розміщенням кімнат, який зданий в експлуатацію у 1986 році.
   Системи опалення, каналізації та водопостачання – централізовані. У гуртожитку проживають як учні так і працівники. Вхід для учнів окремий. У фойє гуртожитку створено робоче місто для чергових. На першому поверсі гуртожитку є бібліотека, яка працює до 19.00. Учні мають змогу отримати будь-яку літературу чи скористатися комп’ютером. Підключено Wi-Fi. Також на першому поверсі розташований диско зал, в якому учні мають змогу переглянути цікаві телепередачі та провести різноманітні вечори відпочинку.
   Ізолятор на три ліжко місця. Різноманітні службові приміщення. Пральня кімната та сушка розташовані у підвальному приміщенні гуртожитку. Постільною білизною гуртожиток забезпечений повністю.
Забезпечення учнів місцями у гуртожитку становить 100%. З вересня 2019 р. в гуртожитку проживає 111 учнів, 5 з них – діти сиріти.
  У кімнатах учні проживають по 2-3 учні. Кожна кімната облаштована меблями, мяким інвентарем. У кімнатах встановлено нові двері. Стіни коридорів мають сучасний вигляд. На кожному поверсі та у кожній секції встановлена сучасна сантехника, душові кабіни, які підключені до бойлерів. Для дівчат створена окрема кімната гігієни з біде.
В побутовій кімнаті встановлена пральна машина для дітей сиріт.
Діти мають змогу приготувати їжу на електроплитах та зберігати продукти харчування в холодильниках.

 

 

ДрукE-mail