Loading images...

ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» - навчальний професійний заклад, який дає можливість отримати сучасну професію, оволодіти новими технологіями, опанувати новітню комп’ютерну техніку. Тут згуртувався авторитетний, професійний колектив однодумців, які дбають про підготовку висококваліфікованих спеціалістів, виховують у молодого покоління любов до обраної професії.

ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» - один з найстаріших в Україні закладів профтехосвіти, який було засновано в 1920 році для підготовки робітничих кадрів при Конотопських залізничних майстернях Московсько-Київсько-Воронезької залізниці. За свою майже столітню історію навчальний заклад підготував більше 30 тисяч учнів, серед яких багато відомих науковців, діячів культури, керівників підприємств, цехів і майстрів "золоті руки”.


«Соціально-правовий статут дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування»

4a У навчальному закладі відбулася зустріч з провідним фахівцем з соціальної роботи Панютою Н. М., яка провела інформаційний захід «Соціально-правовий статут дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» та надала вичерпну інформацію з питань торгівлі людей .

…З Днем народження, рідне училище!

3Такими словами в актовій залі ДПТНЗ «Конотопського вищого професійного училища» розпочався урочистий захід, присвячений Дню Професійно - технічної освіти та 97-й річниці заснування училища.Учні закладу організували святковий концерт для викладачів. Особливо тепло й ніжно звучали слова - все це було адресовано співробітникам училища і гостям.Сьогодні наше училище багатопрофільний навчальний заклад, в якому прагнуть навчатися учні.

«Героїзм юних українців в обороні Батьківщини.1918р.Крути»

2 В училищі були проведені виховні години, присвячені подіям історичної минувшини українського народу 1918 року. Під час яких учні ознайомилися з січневими подіями, що відбувалися біля стації Крути. У рамках заходів було проведено вечір-реквієм «Крути наша слава, наша історія».

Перелік професій

IMG 2767

IMG 5610

 

Професії:

 1. Верстатник широкого профілю
 2. Оператор верстатів з програмним керуванням
 3. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)
 4. Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.
 5. Оператор комп'юторної верстки
 6. Електрогазозварник
 7. Газорізальник
 8. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 9. Електромонтер контактної мережі
 10. Столяр будівельний,
 11. Тестар
 12. Муляр
 13. Лицювальник-плиточник
 14. Слюсар з ремонту рухомого складу
 15. Помічник машиніста тепловоза
 16. Помічник машиніста електровоза
 17. Касир  квитковий
 18. Касир квитковий. Провідник пасажирського вагона
 19. Оглядач вагонів
 20. Оглядач-ремонтник вагонів
 21. Складач поїздів
 22. Візажист
 23. Манікюрник

Спеціальність:

Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд

Спорт для всіх

Міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для   всіх" спільно з "Конотопською міською   організацією інвалідів війни Збройних сил"  та "УБД"   провели змагання з шашок у яких прийняли участь і учні   нашого училища: Рябовол Владислав, Максименко   Ярослав, Рагимов Тофік та Теліман Дмитро.

 

Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

Відповідно до річного плану роботи ДПТНЗ "Конотопське вище професійне училище" з 12 по 16 лютого 2018 року був проведений тиждень англійської мови та зарубіжної літератури. У рамках тижня викладачами Вітюк Н.І., Савелою Є.В., Макарчук Т.М.