Loading images...

Розклад гуртків на 2019-2020 н. р.

 

Графік

роботи спортивних секцій, гуртків художньої самодіяльності та технічної творчості

ДПТНЗ « Конотопське ВПУ»

на  2019-2020 н. р.

 

з/п

Найменування

гуртків

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

субота

Місце проведення

Тренер, керівник

1.

Волейбол (юнаки)

 

15.45-18.15

 

15.45-18.15

-15.4518.15

9.00-11.15

спортзал

Петров В.Я.

2.

Волейбол (дівчата)

 

 

15.45-17.15

 

 

 

спортзал

Яловий О.Г.

3.

Бадмінтон

15.45-18.00

 

15.45-18.00

 

15.45-18.00

 

пристосоване приміщення

Ялова К.В.

4.

Баскетбол

 

18.00-19.30

 

18.00-19.30

 

 

спортзал

 Банько О.М.

5.

Вокальний гурток

( За  індивідуальним графіком)

 

 

 

 

 

 

гуртожиток

Стрижено М.М.

6.

Танцювальний гурток

 

15.45-18.00

 

15.45-18.00

15.45-18.00

 

Актова зала

Білоус Л.І.

7.

Столярний

 

15.45-17.15

 

15.45-17.15

 

 

Столярний цех

 Лисенко М.Г.

8.

Інформаційних технологій

15.30-17.00

 

 

 

 

 

Кабінет 33

 Телегуз Т.В.

 

Гурток англійської мови

 

 

 

15.30-17.45

 

 

Кабінет 24

 Вітюк Н.І.

9.

Карате

 

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

 

 

Спортзал боротьби

Хлистенков Г.В.

10.

Міні футбол

17.30-19.00

 

17.30-19.00

 

 

 

Спортмайданчик

Сергієнко А.

11.

Настільний теніс

 

15.45-18.15

 

15.45-18.15

 

 

пристосоване приміщення

Маслак Є.

 

ДрукE-mail

«Ми - проти СНІДу! Ми - за життя»

Для учнів, які проживають в гуртожитку, в приміщенні бібліотеки  відбувся вечір диспут: «Ми - проти СНІДу! Ми - за життя» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

ДрукE-mail

ХХХІІІ обласна спартакіада з волейболу

17 команд дівчат закладів профтехосвіти змагались за програмою ХХХІІІ обласної спартакіади з волейболу. 6 кращих команд училищ  № 12,16, 24 м.Сум, м. Шостка, м.Ромни та збірна команда Конотопського ВПУ 4  зустрілися в фінальній частині першості  у м. Суми.. Наша команда у складі Захарченко Надія, Мамчук Катерина, Соломаха Владислава, Матрухан Марина, Шевченко Катерина, Левшонок Анастасія,Курбацька Надія, Безнощенко Марина обіграла всіх своїх суперників з рахунком 2:0 і стала переможцем обласної спартакіади. Ми вітаємо тренерів Ялового Олександра Григоровича, Петрова Віктора Яковича та дівчат з перемогою і бажаємо подальших успіхів

ДрукE-mail

Змагання з волейболу!

В змаганнях з волейболу серед команд учнів та викладачів перемогла «молодість». Хоча старше покоління не « пасло задніх», а добряче поганяло хлопців, кубок все ж отримали учні.

ДрукE-mail

  • 1
  • 2