Успіх бадмінтоністів ВПУ 4

Три перемоги принесла команда спортивного клубу «Фортуна» своєму навчальному закладу ДПТНЗ «Конотопське ВПУ».
06 листопада в Ніжині відбувся відкритий чемпіонат міста з бадмінтону серед чоловіків та жінок, в якому брала участь і наша команда.

Спортсмени змагалися за олімпійською системою з вибуванням після двох поразок. Отримавши перемогу у всіх зустрічах з однаковим рахунком 2:0, переможницею турніру стала Ялова Катерина Вікторівна ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», яка протягом змагань двічі переграла минулорічну чемпіонку з м. Ніжин. У фінал вийшли дві наші спортсменки Катерина Ялова та Вікторія Сивуха, але переміг досвід Катерини Ялової.
Серед чоловіків третє місце отримав Карпусь Сергій, а Ротару Сергій зайняв досить високе п’яте місце, програвши за вихід у півфінал минулорічному переможцю турніру, спортсмену з м. Ніжин з рахунком 1:2.
Вітаємо бадмінтоністів з гарним результатом на цих змаганнях та бажаємо подальших успіхів.