Знову перемога!

20.02.2022 (неділя) в спортивному залі ЗОШ І - ІІІ ступенів ім. Х. Д. Алчевської м. Борзна пройшов ІІІ відкритий чемпіонат Борзнянської ТГ з волейболу серед команд першої ліги. Участь в чемпіонаті взяло 5 команд: "БСШ" Борзна, "КОЗАК" Миколаївка, "АРГОНАВТИ" Борзна, Височанська ЗОШ та ДПТНЗ "ВПУ" м. Конотоп. Бронзові нагороди виборола команда "АРГОНАВТІВ", срібло дісталося миколаївським "КОЗАКАМ", чемпіонське звання вибороли дебютанти змагань ДПТНЗ "Котопське вище професійне училище". Команди переможці та призери змагань були нагородженні кубком та диплом відповідного ступеня, а гравці пам'ятними медалями.

Шановні спортсмени волейбольної команди "ДПТНЗ Конотопське ВПУ", вельмиповажні тренери Олександре Яловий та Віктор Петров прийміть найщиріші вітання за зайняте І місце у ІІІ відкритому чемпіонаті Борзнянської ТГ з волейболу серед команд першої ліги. Ви знову продемонстрували свої професійні вміння, витривалість, стійкість до будь-яких негативних чинників, командну єдність. Вами пишається наш навчальний заклад. Бажаємо Вам, міцного здоров’я, міцності й бадьорості духу, щастя, радості, оптимізму, доброботу, нових цікавих змагань, перемог!