Гра "Галопом по Європах"

Гра "Галопом по Європах"

«Територія безпеки K@ntopus» - це атмосфера довіри та безпеки 

Працюємо з молоддю з урахуванням їхніх потреб, переживань та викликів, які постають перед ними у складний час.
Ми грали в просвітнуцьку настільну гру «Галопом по Європах», під час якої підлітки дізналися багато нового про різні міста Європи. Але, на жаль, є й темна сторона подорожей.
Торгівля людьми – це серйозний злочин, який може трапитися з ким завгодно, навіть під час подорожі.
Що таке торгівля людьми?
Це використання людей для експлуатації, часто за допомогою сили або обману. Це може включати примусову працю, сексуальне рабство та інші форми експлуатації.
Як розпізнати небезпеку під час подорожі?
Будьте обережні з незнайомцями та пропозиціями, які звучать занадто добре, щоб бути правдою.
Не діліться особистою інформацією в Інтернеті з незнайомцями.
Якщо ви відчуваєте себе незручно або в небезпеці, зверніться за допомогою до дорослого, якому ви довіряєте.
Ніколи не віддавайте свій паспорт або інші документи незнайомим людям.
Як захистити себе?
Вивчайте більше про торгівлю людьми та способи захисту від неї.
Поговоріть зі своїми друзями та родиною про торгівлю людьми.
Поширюйте інформацію про торгівлю людьми у своїх соціальних мережах.
Підтримуйте організації, які борються з торгівлею людьми.
Ініціативу «Територія безпеки K@ntopus» впроваджує ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» за технічного адміністрування ГО «Взаємодія Плюс» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.
 Разом ми робимо важливий крок до безпечного майбутнього молоді! Приєднуйтесь до нас, стежте за оновленнями та підтримуйте ініціативу!
 Репост вітається – розкажіть друзям про можливості для молоді Конотопа!
 Фото: Оксана Романюк
"Я вдягну жовту стрічку"

"Я вдягну жовту стрічку"

18 жовтня відзначається Європейський День боротьби з торгівлею людьми. Ранок розпочався з флешмобу "Я вдягну жовту стрічку", яка символізує солідарність з людьми які потерпають через порушення їхніх прав і свобод. І на знак підтримки і розуміння всі учасники освітнього процесу протягом дня будуть носити жовту стрічку.

392954696_1554547955282474_3885561929312750024_n.jpg  На зображенні може бути: 4 людини та текст

 

 

"Життя на продаж..."

"Життя на продаж..."

З цих слів розпочався відеолекторій для здобувачів освіти в рамках Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми. Під час перегляду документального фільму з відтворенням реальних подій та справжніми свідченнями жертв показало глядачам справжні подробиці торгівлі людьми. Молодь отримала знання як залишитись у безпеці - обираючи роботу за кордоном; ознайомились з гарячими лініями куда можна звертатись по допомогу; як можна допомогти собі і своїм близьким.

Пам’ятка «Для осіб, постраждалих від  торгівлі людьми"

Пам’ятка «Для осіб, постраждалих від торгівлі людьми"


 

Національна гаряча лінія

26943676_1910736698954756_1767241369_n_1516376981_613x351.19791666667_3_01.jpg

Що таке торгівля людьми?

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації (за оцінками уряду США). Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Торгівля людьми може відбуватись у різних формах:

За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Більшість постраждалих, які протягом останніх років отримали допомогу від МОМ, – молодь до 35 років. 60% постраждалих від торгівлі людьми, які звернулися по допомогу до МОМ у 2016 році, – чоловіки, понад 80% постраждалих мають вищу або технічну освіту. Наймолодшій постраждалій було 3 роки, а найстаршій – 83.

Запобігти рабству можна – готуючись їхати за кордон, дотримуйся порад із безпечної міграції!

stoptrafficking.org – З метою запобігання торгівлі людьми та сучасному рабству в рамках Представництва МОМ в Україні функціонує Програма протидії торгівлі людьми, на сайті якої можна дізнатись більше про правила безпечної міграції, яких потрібно дотримуватись, вирушаючи за кордон.

1479903204_001.jpg

 

Контакти

Адреса
вул. 6 Вересня, 1
м. Конотоп
Сумська область
41600
Україна
COM_CONTACT_EMAIL
Телефон
(05447)6-02-50
0967148693

Відповідальна особа щодо
консультаційної допомоги
Заступник директора
з навчально-виробничої роботи
Юрій Миколайович Яковенко
+380 98 863 1545
Фа
Мобі